Nie wiedzą co mają w ofercie?

W firmie Knorr nie wiedzieli,
że zmieniła się nazwa produktu
Pisałem ostatnio o fajnym produkcie firmy Knorr, który możesz szybciutko przygotować, kiedy wracasz z pracy później niż zwykle. Eskalopki z kurczaka w sosie śmieranowo-ziołowym świetnie spełniają swoją rolę. Niestety - poprzednie zdanie powinno się pisać w czasie przeszłym. Eskalopki zniknęły z rynku. Postanowiłem jednak przeprowadzić śledztwo w tej sprawie. Napisałem do Knorra za pośrednictwem arkusza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Zapytałem co się stało z moimi eskalopkami.

W odpowiedzi usłyszałem to, co od dawna podejrzewałem - produkt został wycofany z rynku i nie będzie więcej dostępny. W uzupełnieniu poproszono mnie aby skorzystał z bogatej oferty innych fixów firmy Knorr. Odpowiedź sprawiła mi zawód, ciężki zawód - mając jednak poczucie, że zostałem nierzetelnie poinformowany, wysłałem kolejne zapytanie, z prośbą o podanie podobnego w smaku zamiennika. Zapytałem też o to, czy najzwyklej w świecie mój ulubiony produkt nie zmienił nazwy.

Do tej pory nie dostałem odpowiedzi na dręczącą mnie kwestię, ale może oczekuję nazbyt wiele - wszak mamy okres przedświąteczny i skrzynka kontaktowa firmy Knorr zasypywana jest sporą ilością pytań. Tutaj nie mam pretensji, jeszcze chwilkę poczekam.

Na stronie Knorra znalazłem produkt do złudzenia przypominający moje eskalopki. Prawdopodobnie firma zdecydowała się na zmianę nazwy na Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym, aby poszerzyć pole rażenia, wszak eskalopki to pojęcie znacznie węższe niż kurczak.

W tej całej sprawie dziwi mnie jednak, to że nie zostałem o tym od razu poinformowany. Zamiast precyzyjnego konkretu dostałem ogólny bełkot. No chyba, że w ofercie firmy Knorr (zamieszczonej na oficjalnej stronie), kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym znalazł się przez pomyłkę.

Wacław Potocki

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

chce kupic ale nie ma nawet tego juz:(